USŁUGI DLA FIRM

Jeżeli jesteś obywatelem Ukrainy i legalnie przebywasz w Polsce, to możesz prowadzić działalność na terenie naszego kraju. Obowiązują Cię takie same zasady, jak obywateli Polski. Twoim obowiązkiem jest między innymi posiadanie numeru PESEL. Pomożemy Ci nie tylko w jego otrzymaniu, w przeniesieniu firmy do Polski, ale również w sprawach związanych z jej rozwojem. Firma dla Każdego świadczy bardzo różnorodne usługi dla przedsiębiorców.

Analiza lokalnego rynku i audyty

Analiza lokalnego rynku i konkurencji pozwala poznać czynniki wewnętrzne i zewnętrzne, które mogą mieć wpływ na rozwój Twojego biznesu. Na podstawie analizy rynku możesz zacząć podejmować kluczowe decyzje strategiczne. Natomiast audyty wykonujemy po to, abyś wiedział, co powinieneś zmienić w Twoim przedsiębiorstwie, aby działało sprawniej i dawało jeszcze większe zyski.

Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów

Jeżeli chcesz prowadzić działalność w Polsce, to często są do tego potrzebne różnego rodzaju koncesje, zezwolenia, certyfikaty, atesty. Ich otrzymanie nawet dla obywateli Polski, często jest trudne i skomplikowane. Wymaga dopełnienia wielu formalności. Aby stało się to prostsze, to skonstatuj się z Firmą dla Każdego. Chętnie pomożemy Ci w przejściu przez tę całą procedurę bez nerwów i najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

Wynajem lub zakup nieruchomości

Kolejnym wyzwaniem, jakie czeka na każdego przedsiębiorcę, który przenosi swój biznes do Polski jest wynajem lub zakup nieruchomości. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego miejsca na Twoją działalność. Wesprzemy Cię również w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Bardzo dobrze znamy lokalny rynek i jego specyfikę. To sprawia, że dobrze wiemy, na co powinniśmy uważać przy wynajmowaniu lub kupowaniu nieruchomości przeznaczonej do prowadzenia działalności gospodarczej. Pomożemy Ci również w wynegocjowaniu korzystnej ceny za wynajem lub zakup miejsca na Twoje przyszłe biuro. Zachęcamy do współpracy! Chętnie odpowiemy również na pytania dotyczące usług dla firm!