NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną dla lektorów i tłumaczy? Skontaktuj się z nami już dziś!
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma dla lektora i tłumacza

Nauka języków od najmłodszych lat była Twoją pasją? Udało się spełnić dziecięce marzenia i zostać zawodowym tłumaczem. Masz odpowiednie do tego umiejętności, a nawet kilku pierwszych klientów. Jednak sen z powiek spędza Ci myśl, że nie możesz założyć własnej działalności gospodarczej. Nie byłbyś jej w stanie utrzymać. Na szczęście mamy na to sprawdzony sposób!

Współpracujemy z wieloma szkołami językowymi i biurami tłumaczeń na terenie całej Polski. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł wystawiać faktury za swoje usługi edukacyjne i tłumaczeniowe.

Wysokie koszty prowadzenia własnej działalności w Polsce

Właśnie ta sprawa jest pewnie Twoim największym problemem. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że o ile jesteś w stanie utrzymać samego siebie, to nie masz wystarczających środków na koncie, aby pokryć wszystkie bieżące opłaty firmowe.

Nie jest ich mało. Te podstawowe to oczywiście ZUS, księgowość, podatki. Do tego warto byłoby jeszcze dodać opłaty za szkolenia i usługi doradcze. Początkujący tłumacz lub lektor, aby przyciągnąć kolejnych zainteresowanych klientów powinien jak najwięcej się uczyć. Internetowe kursy, na przykład marketingowe, pomogą Ci z pewnością w usystematyzowaniu wiedzy i świadczenia swoich usług na jeszcze wyższym poziomie.

Co Ci może pomóc?

Jeżeli jesteś przekonany, że teraz nie jest odpowiedni moment na otwarcie własnej działalności, to skontaktuj się z inkubatorem przedsiębiorczości Firma dla Każdego. Jedynie za 350 zł w ciągu miesiąca, zapewnimy Ci pomoc w kwestiach księgowych, opłaceniu ZUS-u, czy podatków. Będziesz mógł również brać udział w ciekawych szkoleniach, które rozszerzą Twoje perspektywy. Na nasze wsparcie możesz liczyć 24/7.

Zadzwoń! Wypróbuj swój pomysł na biznes!

  1. Jak lektor może skorzystać z inkubatora przedsiębiorczości?

Lektor może przystąpić do inkubatora przedsiębiorczości nawet w mniej niż 15 minut. Wystarczy podpisanie ograniczonych do niezbędnej ilości dokumentów, by zacząć realizować współpracę B2B dla lektora za pośrednictwem inkubatora. Po elektronicznym lub odręcznym podpisaniu umowy możesz nawiązać pracę B2B ze szkołą językową i realizować swoje usługi dla Klientów indywidualnych. Jeśli masz wątpliwości, cokolwiek jest niejasne – my podpowiemy Ci jak założyć firmę dla lektora.

  1. Jakie usługi ma inkubator przedsiębiorczości dla lektora?

Praca B2B dla lektora wiąże się najczęściej z koniecznością podpisania kontraktu B2B. W inkubatorze przedsiębiorczości Fundacji Firma Dla Każdego możesz skorzystać z pomocy ekspertów, by zweryfikować treść kontraktu B2B pod kątem prawnym oraz dokonać oceny ryzyka gospodarczego. Dodatkowo współpraca B2B dla lektora to brak konieczności prowadzenia księgowości, rozliczeń kadrowych i podatkowych.

  1. Jakie korzyści niesie za sobą skorzystanie z inkubatora przedsiębiorczości dla lektora?

Własna działalność dla lektora w inkubatorze przedsiębiorczości to przede wszystkim brak zobowiązań związanych z prowadzeniem tradycyjnej jednoosobowej działalności gospodarczej. Praca B2B możliwa jest dla wielu odbiorców usług lektora, zarówno szkół, jak i podmiotów komercyjnych będących odbiorcami na własne potrzeby. W każdym przypadku lektor freelancer rozliczy swoją pracę w prosty sposób wystawiając fakturę za usługi i przyjmując zapłatę na firmowy rachunek bankowy otrzymany w inkubatorze.

  1. Jakie są koszty współpracy z inkubatorem przedsiębiorczości dla lektora?

Koszty w zestawieniu do komercyjnych usług nabywanych najczęściej pojedynczo są bardzo niskie, ponieważ pełen pakiet usług niezbędnych do prowadzenia własnej działalności dla lektora mieści się już w 350zł miesięcznie przy płatności w ramach inkubatora. Działalność polegająca na nauczaniu języków obcych, w tym języka polskiego jako języka obcego dla osób pochodzących z zagranicy, jest zwolniona z podatku od towarów i usług, czyli VAT. Dodatkowo dzięki wyjątkowo dobranym formom rozliczenia możliwe jest wypłacenie wynagrodzenia w ramach rozliczenia przez umowę o dzieło, z najniższym możliwym PIT na realnym poziomie 6% wartości wynagrodzenia. Kosztem całkowicie dobrowolnym, przeciwnie do typowej działalności gospodarczej, jest możliwość ubezpieczenia NFZ nawet za 49zł miesięcznie.

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika