NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Zapoznaj się z naszą ofertą skierowaną dla lektorów i tłumaczy? Skontaktuj się z nami już dziś!
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma dla lektora i tłumacza

Nauka języków od najmłodszych lat była Twoją pasją? Udało się spełnić dziecięce marzenia i zostać zawodowym tłumaczem. Masz odpowiednie do tego umiejętności, a nawet kilku pierwszych klientów. Jednak sen z powiek spędza Ci myśl, że nie możesz założyć własnej działalności gospodarczej. Nie byłbyś jej w stanie utrzymać. Na szczęście mamy na to sprawdzony sposób!

Współpracujemy z wieloma szkołami językowymi i biurami tłumaczeń na terenie całej Polski. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł wystawiać faktury za swoje usługi edukacyjne i tłumaczeniowe.

Wysokie koszty prowadzenia własnej działalności w Polsce

Właśnie ta sprawa jest pewnie Twoim największym problemem. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że o ile jesteś w stanie utrzymać samego siebie, to nie masz wystarczających środków na koncie, aby pokryć wszystkie bieżące opłaty firmowe.

Nie jest ich mało. Te podstawowe to oczywiście ZUS, księgowość, podatki. Do tego warto byłoby jeszcze dodać opłaty za szkolenia i usługi doradcze. Początkujący tłumacz lub lektor, aby przyciągnąć kolejnych zainteresowanych klientów powinien jak najwięcej się uczyć. Internetowe kursy, na przykład marketingowe, pomogą Ci z pewnością w usystematyzowaniu wiedzy i świadczenia swoich usług na jeszcze wyższym poziomie.

Co Ci może pomóc?

Jeżeli jesteś przekonany, że teraz nie jest odpowiedni moment na otwarcie własnej działalności, to skontaktuj się z inkubatorem przedsiębiorczości Firma dla Każdego. Jedynie za 350 zł w ciągu miesiąca, zapewnimy Ci pomoc w kwestiach księgowych, opłaceniu ZUS-u, czy podatków. Będziesz mógł również brać udział w ciekawych szkoleniach, które rozszerzą Twoje perspektywy. Na nasze wsparcie możesz liczyć 24/7.

Zadzwoń! Wypróbuj swój pomysł na biznes!

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika