NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Szukasz najlepszej opcji na współpraccę B2B? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami.
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma dla programistów i grafików

Jesteś programistą lub grafikiem? Masz już za sobą zrealizowane pierwsze zlecenia i czujesz, że chciałbyś wypróbować swoje umiejętności na wolnym rynku, to jesteś w dobrym miejscu.

W Firmie dla Każdego oferujemy programistom i grafikom możliwość poprowadzenia własnej firmy na próbę. Dzięki temu, będziesz wiedział, czy jesteś już gotowy na powadzenie własnej działalności. Jeżeli nie, to też nic się nie stanie. To nowe doświadczenie, które tylko pozwoli Ci poprawić Twój przyszły biznes.

Świadczymy usługi dla programistów i grafików, którzy pracują na zasadzie współpracy B2B z firmami z całego świata. Gwarantujemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie dużo bardziej opłacalne niż prowadzenie własnej firmy.

Wysokie koszty prowadzenia własnej firmy

Zakładanie firmy, gdy jesteś dopiero na samym początku swojej drogi jest bardzo ryzykowne. Co miesiąc musisz znaleźć pieniądze na opłacenie mnóstwa kosztów stałych. Każdego miesiąca jest to minimum niewiele ponad 2000 złotych. Freelancing ma to do siebie, że nie zawsze udaje się zarobić taką kwotę. Są lepsze i gorsze miesiące. Zdarzają się też opóźnienia w opłacaniu faktur ze strony klientów.

Korzystna alternatywa

Jeżeli nie chcesz się narażać na taki stres, to skorzystaj z inkubatora przedsiębiorczości Firma dla Każdego. Opłata za pomoc w prowadzeniu działalności, szkolenia, podatki, ZUS, to tylko 300 zł. Udzielamy również pomocy w stworzeniu biznesplanu na start.

W inkubatorze przedsiębiorczości jako grafik lub programista masz możliwość, wystawiania faktur bez konieczności zakładania działalności gospodarczej. Takie rozwiązanie jest dla Ciebie i dla Twoich klientów o wiele bezpieczniejsze niż rozliczanie się przelewem lub gotówką. Często takie sytuacje zdarzają na freelancerskim rynku. Spróbuj działać inaczej i co najważniejsze skuteczniej niż inni. Podejmij współpracę z Firmą dla Każdego!

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika