NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Szukasz najlepszej opcji na współpraccę B2B? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami.
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma dla programisty/Firma dla grafika

Jesteś programistą lub grafikiem? Masz już za sobą zrealizowane pierwsze zlecenia i czujesz, że chciałbyś wypróbować swoje umiejętności na wolnym rynku, to jesteś w dobrym miejscu.

W Firmie dla Każdego oferujemy programistom i grafikom możliwość poprowadzenia własnej firmy na próbę. Dzięki temu, będziesz wiedział, czy jesteś już gotowy na powadzenie własnej działalności. Jeżeli nie, to też nic się nie stanie. To nowe doświadczenie, które tylko pozwoli Ci poprawić Twój przyszły biznes.

Świadczymy usługi dla programistów i grafików, którzy pracują na zasadzie współpracy B2B z firmami z całego świata. Gwarantujemy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie dużo bardziej opłacalne niż prowadzenie własnej firmy.

Wysokie koszty prowadzenia własnej firmy

Zakładanie firmy, gdy jesteś dopiero na samym początku swojej drogi jest bardzo ryzykowne. Co miesiąc musisz znaleźć pieniądze na opłacenie mnóstwa kosztów stałych. Każdego miesiąca jest to minimum niewiele ponad 2000 złotych. Freelancing ma to do siebie, że nie zawsze udaje się zarobić taką kwotę. Są lepsze i gorsze miesiące. Zdarzają się też opóźnienia w opłacaniu faktur ze strony klientów.

Korzystna alternatywa

Jeżeli nie chcesz się narażać na taki stres, to skorzystaj z inkubatora przedsiębiorczości Firma dla Każdego. Opłata za pomoc w prowadzeniu działalności, szkolenia, podatki, ZUS, to tylko 350 zł. Udzielamy również pomocy w stworzeniu biznesplanu na start.

W inkubatorze przedsiębiorczości jako grafik lub programista masz możliwość, wystawiania faktur bez konieczności zakładania działalności gospodarczej. Takie rozwiązanie jest dla Ciebie i dla Twoich klientów o wiele bezpieczniejsze niż rozliczanie się przelewem lub gotówką. Często takie sytuacje zdarzają na freelancerskim rynku. Spróbuj działać inaczej i co najważniejsze skuteczniej niż inni. Podejmij współpracę z Firmą dla Każdego!

  1. Jak programista może założyć własną działalność?

Jak założyć firmę dla programisty w najmniej ryzykowny sposób? Programiści mogą skorzystać z różnych form prowadzenia działalności, jednak najbardziej efektywną formą współpracy B2B jest własna działalność dla programisty w ramach inkubatora przedsiębiorczości Fundacji Firma Dla Każdego. To najlepszy i najszybszy sposób na własny biznes dla programisty bez konieczności rejestracji typowej firmy i konsekwencji związanych z jej samodzielnym prowadzeniem.

  1. Jakie usługi oferuje inkubator przedsiębiorczości dla programisty?

Współpraca B2B dla programisty w inkubatorze przedsiębiorczości Firma Dla Każdego to możliwość skorzystania z profesjonalnej wszechstronnej obsługi własnej działalności. Inkubator oferuje pełną obsługę księgową, dzięki czemu praca B2B dla programisty może być rozliczana na podstawie wystawionej w inkubatorze faktury. Programista freelancer skorzysta także z profesjonalnej obsługi kadrowej, bankowej, prawnej (np. przy ustalaniu warunków współpracy B2B) i przeniesie na inkubator ciężar rozliczeń VAT i PIT.

  1. Jakie korzyści ma programista z dołączenia do inkubatora przedsiębiorczości?

Własny biznes dla programisty z inkubatorem przedsiębiorczości Fundacja Firma Dla Każdego to przede wszystkim brak konieczności rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej czy spółki. Najważniejszą cechą jest pełen pakiet obsługi działalności o wartości nawet dwóch tysięcy złotych – za jedyne 350zł miesięcznie (netto przy płatności w ramach inkubatora). W jego skład wchodzą prace księgowości, kadr, autorski system CRM, dostęp do bankowości, profesjonalne doradztwo prawne i otwarta droga do wielu komercyjnych usług B2B.

  1. Jakie są koszty współpracy programisty z inkubatorem przedsiębiorczości?

Praca B2B dla programisty w ramach inkubatora przedsiębiorczości wiąże się z niezwykle niskimi kosztami współpracy. Skorzystanie z usług inkubatora to już 350zł miesięcznie. Współpraca B2B może wiązać się z zapłatą VAT (albo jego całkowitym brakiem przy realizacji zleceń zagranicznych), a stałym kosztem wynagrodzenia jest jedynie 6% realnego obciążenia PIT. Kosztem dobrowolnym jest możliwość ubezpieczenia NFZ za jedynie 49zł miesięcznie.

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika