PAKIETY SPORTOWE I MEDYCZNE

Oferujemy pakiety opieki medycznej przeznaczone specjalnie dla klientów indywidualnych. Pakiety stanowią wyjątkowy benefit pozapłacowy. Zapewniają swobodny dostęp do wielu placówek medycznych oraz obiektów sportowych dla pracowników.

Jakie korzyści dają pakiety sportowe i medyczne?

Wykupienie dla pracownika pakietu sportowego i medycznego pozwala mu zatroszczyć się o swoje zdrowie pod wieloma względami. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest łączenie regularnych badań z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą. Pakiety sportowe i medyczne umożliwiają to wszystko. Dodatkowo, badania medyczne są stosowane nie tylko w celu profilaktyki, ale też hamowania rozwoju już występujących o danego pracownika problemów zdrowotnych.

Szeroki zakres badań

W zakresie pakietów medycznych znajdują się badania laboratoryjne i diagnostyczne. Oferujemy też konsultacje ze specjalistami. Dla wygody pracowników wprowadziliśmy również możliwość telekonsultacji. Dzięki temu, osoba posiadająca pakiet medyczny może bardzo szybko otrzymać pomoc i radę bez konieczności wychodzenia z domu. To oszczędność czasu, ale przede wszystkim zdrowia i nerwów.

Dlaczego warto mieć kartę Multisport?

To możliwość korzystania z wielu obiektów sportowych w dogodnych dla pracownika lokalizacjach. Karta Multisport zapewnia pracownikom dostęp do ponad 4,5 tys. obiektów sportowych w całej Polsce!

Największą przewagą karty Multisport nad zwykłym karnetem na siłownię jest to, że oferuje ona o wiele więcej dyscyplin sportowych. Pracownik może nie tylko wybrać swój ulubiony sport, ale też zmienić go, gdy uzna, że mu nie odpowiada. Karta Multisport to również możliwość uprawiania sportu online. Ofercie w ofercie znajdują się następujące pozycje:

  • Treningi Yes2Move;
  • Konsultacje z ekspertami;
  • Kreator Diety;
  • Kurs jogi od podstaw;
  • Sklep Yes2Move.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie pakietów medycznych i sportowych, to napisz do Fundacji dla Każdego! Chętnie pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie!