NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Chciałbyś poznać indywidualny plan dla Twojej działalności? Skontaktuj się z nami.
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca B2B dla architekta

Architekt to piękny, ale jednocześnie wymagający zawód. Często wymaga nie tylko dużej wiedzy, ale wiąże się ze sporą odpowiedzialnością. Jeżeli właśnie jesteś na samym początku swojej drogi zawodowej, masz za sobą pierwsze współprace, to otwieranie działalności gospodarczej może być dla Ciebie czymś na wyrost. Jeszcze nie masz odpowiednich kwot na koncie, aby większość Twoich dochodów wydawać na koszty stałe.

Inkubator przedsiębiorczości – dla tych, którzy nie boją się próbować!

Jesteś z zawodu lub zamiłowania architektem? Tworzysz projekty wnętrz mieszkań, domów czy lokali użytkowych? A może projektujesz konstrukcje budowlane, elektryczne lub fotowoltaiczne? Niezależnie co robisz, w branży, z nami możesz mieć udaną współpracę B2B ze swoimi Klientami. Wystawianie faktur bez posiadanie własnej firmy nigdy nie było takie proste.

Rozwiązaniem jest skorzystanie z inkubatora przedsiębiorczości. Firma dla Każdego to miejsce, w którym bez żadnego ryzyka, możesz sprawdzić, czy w przyszłości poradzisz sobie na otwartym rynku. Mamy doświadczenie w tworzeniu biznesplanów dla architektów. Chętnie podzielimy się z Tobą wszystkim tym, co już wiemy.

Współpraca z Firmą dla Każdego to odciążenie pod względem finansowym i psychicznym. Jedynie za 350 złotych miesięcznie pomożemy Ci w opłaceniu ZUS-u, podatków oraz pozostałych zobowiązań związanych z prowadzeniem własnej firmy. W razie potrzeby pomożemy Ci również w ułożeniu skutecznego biznesplanu oraz w rozliczeniach księgowych.

Nie wahaj się już ani chwilę dłużej! Dołącz do Firmy dla Każdego i zrób pierwszy krok, aby stać się niezależnym i dobrze opłacanym architektem.

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika