NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną branży artystycznej! Skontaktuj się z nami.
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma dla muzyka/innych artystów

Muzyka nie jest tylko Twoją pasją, ale również chciałbyś związać się z nią zawodowo? A może pracujesz na etacie i jednocześnie ciągle wracasz do pomysłu założenia własnej działalności? Jeżeli tak, to zobacz, co może Ci zaoferować inkubator przedsiębiorczości Firma Dla Każdego.

Wspieramy wszystkich artystów, w tym instrumentalistów, wokalistów, aktorów i wszystkich innych twórców.

Zapomnij o wysokich kosztach miesięcznych

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce wiąże się z kosztami. Często osoby, które nie mają własnej firmy, nawet nie zdają sobie sprawy, że są to aż tak duże kwoty.

Musisz każdego miesiąca opłacić ZUS, podatki, księgową, a czasami również pracowników. To wszystko sprawia, że co miesiąc powinieneś przeznaczać na same koszty firmowe co najmniej 2000 złotych.

Co może Ci zaoferować Firma dla Każdego?

Nasz inkubator przedsiębiorczości powstał specjalnie po to, aby wspierać początkujących przedsiębiorców. Za niewielką kwotę w ciągu miesiąca, czyli dokładnie 350 złotych, oferujemy Ci pomoc w opłaceniu co miesięcznych zobowiązań. Zapewniamy wsparcie w zakresie księgowości i opracowywania strategii firmy.

Wiadomo, że każdy na samym początku, ma mnóstwo wątpliwości. Dlatego oferujemy Ci profesjonalne doradztwo przez 7 dni w tygodniu. Wszystko odbywa się w stu procentach zdalnie, co jest dużą oszczędnością czasu i pieniędzy.

Dzięki nam, możesz wystawiać faktury nawet, gdy nie masz założonej działalności. To duże ułatwienie zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów. Masz szybko dostęp do zarobionych pieniędzy. Gwarantujemy minimum formalności.

Chcesz wiedzieć więcej o Firmie dla Każdego? Skontaktuj się z nami!

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika