NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną branży artystycznej! Skontaktuj się z nami.
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

Firma dla muzyka/innych artystów

Muzyka nie jest tylko Twoją pasją, ale również chciałbyś związać się z nią zawodowo? A może pracujesz na etacie i jednocześnie ciągle wracasz do pomysłu założenia własnej działalności? Jeżeli tak, to zobacz, co może Ci zaoferować inkubator przedsiębiorczości Firma Dla Każdego.

Wspieramy wszystkich artystów, w tym instrumentalistów, wokalistów, aktorów i wszystkich innych twórców.

Zapomnij o wysokich kosztach miesięcznych

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce wiąże się z kosztami. Często osoby, które nie mają własnej firmy, nawet nie zdają sobie sprawy, że są to aż tak duże kwoty.

Musisz każdego miesiąca opłacić ZUS, podatki, księgową, a czasami również pracowników. To wszystko sprawia, że co miesiąc powinieneś przeznaczać na same koszty firmowe co najmniej 2000 złotych.

Co może Ci zaoferować Firma dla Każdego?

Nasz inkubator przedsiębiorczości powstał specjalnie po to, aby wspierać początkujących przedsiębiorców. Za niewielką kwotę w ciągu miesiąca, czyli dokładnie 350 złotych, oferujemy Ci pomoc w opłaceniu co miesięcznych zobowiązań. Zapewniamy wsparcie w zakresie księgowości i opracowywania strategii firmy.

Wiadomo, że każdy na samym początku, ma mnóstwo wątpliwości. Dlatego oferujemy Ci profesjonalne doradztwo przez 7 dni w tygodniu. Wszystko odbywa się w stu procentach zdalnie, co jest dużą oszczędnością czasu i pieniędzy.

Dzięki nam, możesz wystawiać faktury nawet, gdy nie masz założonej działalności. To duże ułatwienie zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich klientów. Masz szybko dostęp do zarobionych pieniędzy. Gwarantujemy minimum formalności.

Chcesz wiedzieć więcej o Firmie dla Każdego? Skontaktuj się z nami!

FAQ

  1. Czy muzyk może skorzystać z inkubatora przedsiębiorczości?

Tak, własna działalność dla muzyka w inkubatorze przedsiębiorczości jest jak najbardziej możliwa. Po pierwsze, może komponować i oferować swoją twórczość bez konieczności zakładania własnej firmy. Po drugie, może otrzymywać wynagrodzenia za pracę B2B z tytułu umowy o dzieło. Inkubator przedsiębiorczości oferuje pełen zakres usług potrzebnych, by uruchomić i prowadzić własny biznes dla muzyka.

  1. Jakie usługi ma inkubator przedsiębiorczości dla muzyka?

Współpraca B2B dla muzyka w inkubatorze przedsiębiorczości nie wymaga żadnych skomplikowanych formalności. Korzystając z usług inkubatora otrzymuje on pełną obsługę w postaci udostępnienia mu subkonta bankowego do rozliczeń płatniczych z kontrahentami oraz dostęp do autorskiego systemu CRM by dokumentować sprzedaż swojej twórczości. Jeśli praca B2B dla muzyka wymaga zawarcia kontraktu, może skorzystać z porad prawnych w celu weryfikacji zapisów zaproponowanej mu umowy albo poprosić o jej stworzenie.

  1. Jakie korzyści niesie za sobą skorzystanie z inkubatora przedsiębiorczości dla muzyka?

Jeśli nie wiesz, jak założyć firmę dla muzyka w najwygodniejszy sposób w inkubatorze przedsiębiorczości i jakie to niesie za sobą korzyści, skontaktuj się z przedstawicielem inkubatora. Dowiesz się więcej na temat oferowania twórczości z możliwością wystawienia faktury, co pozwala łatwiej pozyskać duże zlecenia współpracy B2B dla muzyka. Ponadto inkubator przedsiębiorczości pozwala wypłacać zyski z pracy B2B dla muzyka z tytułu umowy o dzieło za pracę twórczą, potrącając jedynie niewielką zaliczkę na podatek dochodowy.

  1. Jakie są koszty współpracy z inkubatorem przedsiębiorczości dla muzyka?

Własny biznes dla muzyka w inkubatorze przedsiębiorczości to najczęściej jedynie niska miesięczna opłata administracyjna (stanowiąca ułamek kosztów porównywalnych usług dostępnych dla typowych firm) oraz niewielki podatek dochodowy odprowadzany od wypłacanych wynagrodzeń. Współpraca B2B dla muzyka pozwala uznać koszt podatku VAT za pomijalny, bo doliczany do wyceny pracy twórczej, będzie on opłacany i rozliczany przez Nabywcę.

  1. Jak rozliczać własny biznes dla muzyka z inkubatorem przedsiębiorczości?

Praca B2B dla muzyka z pomocą inkubatora przedsiębiorczości to możliwość niemalże samodzielnego fakturowania pracy twórczej, zarówno dla odbiorców krajowych, jak i zagranicznych. Muzyk korzystający z usług inkubatora przyjmie zapłatę za fakturę na przypisane mu w inkubatorze subkonto bankowe. Ostatnim etapem rozliczenia jest wypłata wynagrodzenia dla muzyka – twórcy za efekty jego pracy twórczej.

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika