NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Chciałbyś poznać indywidualny plan dla Twojej działalności? Skontaktuj się z nami.
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

E- commerce (w tym dropshipping)

Od dawna marzysz o tym, żeby mieć swój własny sklep? Sprzedawanie produktów w internecie jest tym, czym chciałbyś się zajmować na poważnie?

Czytasz o sposobach na zwiększenie sprzedaży, otwarciu sklepu, o oprogramowaniu do jego obsługi. Pewnie teraz jesteś na bieżąco i masz większą wiedzę, niż osoby, które założyły sklep w sieci już parę lat temu.

Niezależnie, czy chcesz prowadzić tradycyjny sklep internetowy, czy w formie dropshipping – możesz to zrobić w naszym inkubatorze przedsiębiorczości. U nas podłączysz zarówno wszystkie płatności elektroniczne, jak i bramki, np. PayNow.

Obawy początkujących przedsiębiorców

A mimo to, nie zakładasz własnej firmy. Co Cię blokuje? Dobrze znamy problemy początkujących przedsiębiorców. Sami kiedyś zaczynaliśmy. Wtedy były dwie sprawy, które skutecznie spędzały nam sen z powiek.

Pierwszą było to, że na początku raczej nie przyciągniemy tłumów klientów. A druga obawa to koszty. Prowadzenie działalności w Polsce nie jest tanie. Na start co miesiąc trzeba mieć co najmniej 2000 złotych. Musisz opłacić ZUS, podatki, księgową. A to tylko niektóre z kosztów.

Co możesz zrobić?

Nie musisz wcale martwić się o to, że sobie nie poradzisz z działalnością. Nie musisz nawet jej zakładać. Wystarczy, że zgłosisz się do Firmy dla Każdego. Jesteśmy inkubatorem przedsiębiorczości. Współpracujemy z freelancerami, którzy chcieliby spróbować własnych możliwości na otwartym rynku.

Przeprowadzamy szkolenia, świadczymy usługi doradcze, opłacamy ZUS i zajmujemy się księgowością. Miesięczna opłata za tak dużą pomoc jest naprawdę niewielka, bo tylko 350 złotych. Dołączając do Firmy dla Każdego oszczędzasz czas, pieniądze, nerwy i jeszcze zdobywasz wiedzę od doświadczonych przedsiębiorców. Sprawdź sam!

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika