NASZA OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE

Chciałbyś poznać indywidualny plan dla Twojej działalności? Skontaktuj się z nami.
Ikona 1
wystawianie faktur bez własnej firmy
Ikona 2
szybki dostęp do zarobionych pieniędzy
Ikona 3
opłata miesięczna tylko 350 zł
Ikona 4
dedykowana, rzetelna obsługa
Ikona 5
100% zdalnej współpracy
Ikona 6
minimalne formalności

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca B2B dla architekta

Architekt to piękny, ale jednocześnie trudny zawód. Często wymaga nie tylko dużej wiedzy, ale także wiąże się ze sporą odpowiedzialnością. Sposobem na ograniczenie tej odpowiedzialności może być własna działalność gospodarcza (prowadzona w formie podmiotu o szczególnej formie organizacyjno-prawnej), a także praca w modelu B2B.

Jeżeli jednak jesteś na samym początku swojej drogi zawodowej i masz za sobą dopiero kilka pierwszych współprac, to otwieranie własnej działalności gospodarczej może być dla Ciebie czymś na wyrost. Samodzielne prowadzenie własnego biznesu dla architekta, który dopiero zaczyna, może być trudne i z pewnością wiązać się będzie z dużą liczbą kosztów stałych (takich jak składki, podatki czy koszty zaangażowania księgowego). Własna działalność dla architekta, nawet początkującego, bez konieczności ponoszenia tych wszystkich wydatków, jest jednak możliwa dzięki inkubatorowi przedsiębiorczości.

Inkubator przedsiębiorczości – dla tych, którzy nie boją się próbować!

Jesteś z zawodu lub zamiłowania architektem? Tworzysz projekty wnętrz mieszkań, domów czy lokali użytkowych? A może projektujesz konstrukcje budowlane, elektryczne lub fotowoltaiczne? Niezależnie od tego, co dokładnie robisz w swojej branży, dzięki nam możesz rozpocząć udaną współpracę B2B ze swoimi klientami. Tak, praca B2B dla architekta, bez zakładania własnej działalności gospodarczej, jest możliwa. Współpraca B2B dla architekta to z kolei otwarta droga do pozyskania wielu nowych klientów oraz możliwość prowadzenia bardziej efektywnych negocjacji. Wystawianie faktur, bez formalnego posiadania własnej firmy, nigdy wcześniej nie było tak proste.

Rozwiązaniem jest skorzystanie z inkubatora przedsiębiorczości. Firma dla Każdego to miejsce, w którym, bez żadnego ryzyka, sprawdzisz, czy w przyszłości poradzisz sobie na otwartym rynku. Mamy doświadczenie w tworzeniu biznesplanów, także takich dla architektów. Wiemy dokładnie jak założyć firmę dla architekta i jak skutecznie ją prowadzić. Chętnie podzielimy się z Tobą tym wszystkim, abyś mógł ograniczyć swoją odpowiedzialność i pracować, jako architekt, w modelu B2B bez konieczności zakładania oddzielnego podmiotu prawnego.

Współpraca z Firmą dla Każdego będzie więc dla Ciebie odciążeniem z perspektywy finansowej, prawnej, a także psychicznej. Jedynie za 350 złotych miesięcznie oprowadzimy za Ciebie składki na ZUS, podatki oraz wszelkie inne zobowiązania związane z prowadzeniem własnej firmy. Dzięki naszej współpracy nie będziesz musiał się przy tym martwić ciągłymi zmianami w prawie, w tym w szczególności w skomplikowanym prawie podatkowym. Wszystko będziemy za Ciebie monitorować i na bieżąco dostosowywać. W razie potrzeby pomożemy Ci również w ułożeniu skutecznego biznesplanu oraz w rozliczeniach księgowych. Możemy wesprzeć Cię także przy organizacji niezbędnych szkoleń.

Nie wahaj się już ani chwili dłużej! Dołącz do Firmy dla Każdego i zrób pierwszy krok, aby stać się niezależnym i dobrze opłacanym architektem.

FAQ

 

  1. Jakie korzyści oferuje inkubator przedsiębiorczości dla architektów?

Inkubator przedsiębiorczości to najlepszy i najwygodniejszy sposób na własny biznes dla architekta. Pozwala na łatwe rozliczanie współpracy B2B dla architekta bez zakładania samodzielnej firmy, bez wysokich kosztów jej prowadzenia oraz wszystkich związanych z tym formalności i obowiązków.

  1. Jakie są korzyści z dołączenia do inkubatora przedsiębiorczości dla architektów?

Inkubator przedsiębiorczości pozwala na najprostsze rozliczanie pracy B2B dla architekta bez konieczności zakładania samodzielnej działalności. Tym samym pozwala uniknąć wysokich kosztów ZUS. Architekt freelancer korzystając z usług aip w prosty sposób wystawia faktury i rozlicza zlecenia B2B przyjmując płatności na konta bankowe Fundacji, a potem w prosty sposób wypłaca je dla siebie jako wynagrodzenia.

  1. Jakie usługi są dostępne w inkubatorze przedsiębiorczości dla architektów?

Architekt freelancer w ramach własnej działalności w inkubatorze korzysta z indywidualnego subkonta bankowego do prowadzenia rozliczeń z Klientami, samodzielnie wystawia faktury w ramach współpracy B2B za zrealizowane zlecenia projektowe. Pełna obsługa księgowa (rozliczenia VAT, kontakty z Urzędem Skarbowym, rozliczanie wydatków firmowych) oraz kadrowa (wypłata wynagrodzeń z najniższym na rynku PIT tylko 6% wartości wynagrodzenia) oraz dobrowolne ubezpieczenie NFZ to własna działalność dla architekta w najlepszej ofercie.

  1. Jakie są koszty uczestnictwa w inkubatorze przedsiębiorczości dla architektów?

Inkubator przedsiębiorczości dla architekta to pełne środowisko do prowadzenia działalności bez obowiązku zakładania własnej firmy. Najkorzystniejszy na rynku pakiet usług księgowych, kadrowych, prawnych i doradczych dostępny jest już za 350zł miesięcznie. Ponadto inkubator oferuje możliwość wypłaty wynagrodzeń w najkorzystniejszy sposób, przez umowę o dzieło z najkorzystniejszym realnym PIT w wysokości tylko 6% wartości wynagrodzenia. Jak założyć firmę dla architekta? Najtaniej z inkubatorem przedsiębiorczości, najkorzystniej z pomocą Fundacji Firma Dla Każdego.

  1. Czy inkubator przedsiębiorczości dla architektów zapewnia dostęp do finansowania?

W ramach współpracy z inkubatorem przedsiębiorczości architekt freelancer nie ma potrzeby korzystania z dofinansowania, jeśli posiada już zaplecze do realizowania współpracy B2B ze zleceniodawcami. Może jednak rozbudowywać swoje stanowisko pracy i posiadane wyposażenie poprzez rozliczanie wydatków powiązanych z działalnością w ramach własnej działalności w inkubatorze, co przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie kosztów VAT i PIT. A jeśli w przyszłości zdecyduje o potrzebie założenia własnej firmy, może bez przeszkód skorzystać z preferencji na ZUS i starać się o dofinansowanie na otwarcie swojej pierwszej własnej działalności.

PORÓWNANIE KOSZTÓW

Infografika