First slide

Blog

...
INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ŁODZI

10 kwietnia 2022

Inkubatory przedsiębiorczości w Łodzi

Wielu młodych ludzi po ukończeniu studiów zastanawia się, gdzie skierować swoje kroki, aby rozpocząć wymarzoną karierę zawodową. Część z nich szuka pracy w firmach, część z nich marzy o założeniu własnego biznesu. Własna firma może odzwierciedlać zdobyte wykształcenie, ale równie dobrze może być związana z pasją, która będzie mogła przynieść zyski. Inkubator przedsiębiorczości Łódź to bardzo dobry sposób na to!

Czytaj więcej
...
INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KRAKOWIE

10 kwietnia 2022

Inkubatory przedsiębiorczości w Krakowie

W Krakowie funkcjonują liczne inkubatory przedsiębiorczości, w tym co najmniej kilka skierowanych do społeczności akademickiej. Inkubatory pomagają studentom w rozwoju własnego biznesu lub rozpoczęciu pracy na lokalnym, krajowym, a także zagranicznym rynku. W ich ramach możliwe jest uzyskanie wielu grantów, w tym także na badania naukowe.

Czytaj więcej
...
CZYM JEST INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

13 marca 2022

Inkubator przedsiębiorczości – co to jest?

Inkubator przedsiębiorczości lub biznes inkubator to podmiot użyczający swoją osobowość prawną osobom, które mają pomysł na firmę, ale nie chcą rejestrować własnej firmy. Dzięki temu prowadzenie działalności gospodarczej jest zdecydowanie łatwiejsze, szybsze, przede wszystkim mniej ryzykowne.

Czytaj więcej