Menu

OPTYMALIZACJA ZUS

 

 

Czy denerwują Cię rosnące składki miesięczne na ZUS? Idąc do lekarza i tak płacisz za wizytę prywatną, bo nie masz czasu czekać kilku miesięcy? Masz wątpliwości czy do czasu Twojej emerytury ZUS w ogóle będzie istniał? Jeśli, na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, być może nasze rozwiązanie będzie dla Ciebie interesujące.

 

Współpracując z nami, możesz przetestować swój pomysł na biznes i wystawiać klientom faktury vat,  bez konieczności odprowadzania co miesięcznych składek jak w przypadku działalności gospodarczej. Optymalizacja ZUS pozwala na duże oszczędności w skali każdego miesiąca. Własna firma bez zus to rozwiązanie dostępne w inkubatorze przedsiębiorczości, który formalnie prowadzi działalność za Ciebie, a Ty jesteś w nim zatrudniony/a. Nie przeszkadza to w pozyskiwaniu klientów czy skutecznej budowie własnej marki. W praktyce jesteś naszym podwykonawcą zatrudnionym na umowę o dzieło lub umowę zlecenie, w zależności od tego jakie prace wykonujesz w ramach swojej działalności...

 

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy obliczyć czy w Twoim indywidualnym przypadku jest szansa na zaoszczędzenie kosztów prowadzenia firmy i jaka będzie to różnica w skali miesiąca.

 

 

 

 

  • MIESIĘCZNY KOSZT PROWADZENIA FIRMY   MIESIĘCZNY KOSZT PROWADZENIA FIRMY TO 250 PLN

 

  • PODATEK DOCHODOWY  PODATEK DOCHODOWY - 9% (TYLKO PRZY UMOWIE O DZIEŁO)

  • MOŻLIWOŚĆ WRZUCENIA W KOSZTY ZAKUPÓW FIRMOWYCH  MOŻLIWOŚĆ WRZUCENIA W KOSZTY ZAKUPÓW FIRMOWYCH

  • BEZPŁATNE DORADZTWO PRAWNE  BEZPŁATNE DORADZTWO PRAWNE, KSIĘGOWE I PODATKOWE

  • Optymalizacja ZUS  MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z MULTISPORT I MEDICOVER
UBEZPIECZ SWOICH PRACOWNIKÓW, własna firma

Zadowoleni klienci

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kontakt@firmadlakazdego.pl

515 229 783 (Cała Polska)

Czekamy na Twoją wiadomość!
Zamknij film