własna działalność gospodarcza
Menu

Giełda zleceń


Egzotyczne Mięsa to wyłączny dystrybutor na terenie Polski egzotycznego mięsa z całego świata, np. zebra, alpaka, springbok, wagyu, wielbłąd, pyton, lama, krokodyl, bizon, bawół, kangur, łoś, koza, renifer.

Oferta specjalna (dla Beneficjentów Fundacji)

Dla wszystkich Klientów Fundacji - zniżka 25%.


Mansoor Academy, którą nietuzinkowa szkoła językowa, którą tworzy zespół wspaniałych ludzi. To wypełnione pasją i pozytywnym nastawieniem miejsce dla całej rodziny – otwarte na potrzeby i pomysły zarówno dorosłych jak i dzieci.

Oferta specjalna (dla Beneficjentów Fundacji)


Nazywam się Filip Samczuk i pomagam przedsiębiorcom w uzyskaniu finansowania z banku lub innej instytucji, takiej jak np. fundusz inwestycyjny.

Oferta specjalna (dla Beneficjentów Fundacji)

Dla wszystkich Beneficjentów Fundacji - 20% zniżki.


Ulice Twojego Miasta to biuro przewodnickie organizujące bardzo niszowe wycieczki po Warszawie. Skupiamy się na ciekawych miejscach i historiach, których nie odwiedzicie i nie usłyszycie gdzie indziej. Spaceruj z nami! Odwiedź naszą stronę: www.iutm.pl!


Oferta specjalna (dla Beneficjentów Fundacji)

Dla Klientów Fundacji - 25% zniżki.


Accademia Dei Piccoli to nowopowstające polsko-włoskie niepubliczne przedszkole na Kabatach. To miejsce, gdzie każde dziecko odnajdzie coś specjalnego dla siebie. Uczymy metodą Reggio Emilia, posiadamy własną kuchnię, plac zabaw.
Adres: Ekologiczna 4 (Ursynów) - 3 minuty od stacji metra Kabaty. www.piccoli.pl

Oferta specjalna (dla Beneficjentów Fundacji)


Sesje fotograficzne oraz indywidualne zajęcia jogi w domu Klienta bądź w innym, wspólnie
ustalonym miejscu na terenie Warszawy i okolic już na wyciągnięcie ręki! Specjalizuję się w dynamicznej Ashtanga jodze, jak również łagodnej i rozciągającej jodze powięzi (yin joga) oraz jodze kręgosłupa. Fotograficznie oferuję: sesje portretowe, narzeczeńskie/ślubne, lifestylowe, eventowe, wizerunkowe. Plenerowe i studyjne.
Zapraszam na moją stronę internetową egolaszewska.com oraz Instagram ewa_the_vagabond

Oferta specjalna (dla Beneficjentów Fundacji)


Super Fotobudka Warszawa to najlepsza atrakcja na rozkręcenie Twojej imprezy!  Nasza Fotobudka to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą urozmaicić imprezę i uchwycić na zdjęciach niezapomniane chwile. 

Najważniejsza dla nas jest jakość wykonanych zdjęć, ponadto posiadamy najlepsze i najmodniejsze gadżety! Jeśli robisz imprezę tematyczną przygotujemy specjalne gadżety!

 

www.superfotobudkawarszawa.com


Oferta specjalna (dla Beneficjentów Fundacji)

 

Oferta specjalna (dla Beneficjentów Fundacji a także z polecenia Fundacji)

 

Dla wszystkich Beneficjentów Fundacji - 25% zniżki 

Zadowoleni klienci

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kontakt@firmadlakazdego.pl

515 229 783

Czekamy na Twoją wiadomość!
twój startup Zamknij film