Menu

Wynajem sali Warszawa

Świetna lokalizacja na Starym Mieście

Nasze biuro znajduje się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu tuż przy Placu Zamkowym w kamienicy Hurtiga i Roeslera. Kamienica ta została zbudowana w 1785 roku i znajdował się w niej niegdyś pierwszy dom handlowy w Warszawie. Z okien mamy przepiękny widok na Zamek Królewski oraz Kolumnę Zygmunta.
Jest to miejsce bardzo dobrze skomunikowane z każdym miejsce w Warszawie. Od strony Dworca Wileńskiego - jeden przystanek, od strony Metra Ratusz - jeden przystanek. Z parkowaniem też nie ma problemu mimo ścisłego centrum miasta...

Duża sala konferencyjna


Planujesz konferencję lub zajęcia na wiekszą liczbę osób? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Nasza duża sala konferencyjna wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny i flipchart. Pomieści max. 20 osób.


Cena: od 75 zł netto za godzinę

Mała sala konferencyjna


Jeżeli masz zamiar urządzić spotkanie, szkolenie w mniejszym gronie, optymalnym rozwiązaniem będzie mała sala konferencyjna. Wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny i flipchart. Pomieści max. 10 osób.


Cena: od 50 zł netto za godzinę

Zadowoleni klienci

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kontakt@firmadlakazdego.pl

515 229 783 (Cała Polska)

Czekamy na Twoją wiadomość!
twój startup Zamknij film