własna działalność gospodarcza
Menu

Kilka słów o Fundacji

Własna działalność gospodarcza? Wypróbuj nasz inkubator przedsiębiorczości! Rozwiń Twój Startup. Wdroż w życie ułożony w głowie biznes plan i załóż własny biznes już dziś.
Fundacja Firma Dla Każdego zrzesza ludzi ambitnych i pełnych ciekawych pomysłów. Umożliwia im połączenie teoretycznej wiedzy zdobytej podczas studiów z wiedzą praktyczną, którą mogą nabyć tylko i wyłącznie samodzielnie prowadząc swoją firmę. Dzięki naszej opiece, każdy ma szansę na szybsze osiągnięcie swojego sukcesu biznesowego.

Grzegorz Stępień

Grzegorz StępieńAbsolwent Wydziału Zarządzania i Wydziału Geografii Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad 6 lat aktywnie działa w branży consultingowej w zakresie obsługi startupów. W 2008 roku zdobył 4 miejsce w Polsce w konkursie Global Management Challenge – konkurs wirtualnego zarządzania firmą. Współtwórca największego w Polsce przewodnika po ulicach polskich miast – Ulice Twojego Miasta. Wyłączny przedstawiciel na Polskę największego w Europie importera egzotycznego mięsa. Właściciel polsko-włoskiego niepublicznego przedszkola Accademia Dei Piccoli w Warszawie.

>Filip Samczuk

Filip SamczukAbsolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie student studiów doktoranckich (prawo). Od 5 lat działa jako doradca prawny i biznesowy. Samodzielnie doradzał kilkudziesięciu firmom z całej Polski. Brał udział w tworzeniu blisko 100 biznesplanów.


Pierwsza własna działalność gospodarcza? Wypróbuj nasz inkubator przedsiębiorczości! Rozwiń Twój Startup pod okiem doświadczonych specjalistów jednocześnie ograniczając początkowe koszty.
Spełnij swoje marzenie, wdroż w życie ułożony w głowie biznes plan i załóż własny biznes już dziś. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wsparcie jako inkubator przedsiębiorczośc.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że założenie własnej działalności czy startupu może być sporym wyzwaniem,
dlatego też służymy pomocą tym, którzy chcą skorzystać z gotowych i sprawdzonych rozwiązań wiodących do sukcesu. Razem z nami własna firma nie będzie miała już dla ciebie żadnych tajemnic,
a przy tym będziesz mógł skorzystać z szeregu specjalnych rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów na starcie swojej działalności.

Zadowoleni klienci

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

kontakt@firmadlakazdego.pl

515 229 783

Czekamy na Twoją wiadomość!
twój startup Zamknij film